Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děkujeme Nadaci OSF a Active Citizens Fund

Děkujeme Nadaci OSF a Active Citizens FundDěkujeme Nadaci OSF a Active Citizens Fund za podporu našeho projektu Inovace v oblasti digitálních technologií směrem k uživatelům služeb.

Díky nim jsme mohli do našeho hospice pořídit dva nové stolní počítače a dva notebooky, které přinesou značný užitek všem členům multidisciplinárního týmu při administraci. Zároveň jsme mohli nechat vytvořit nové webové stránky, na kterých se právě nacházíte a v neposlední řadě jsme mohli začít využívat nového emailového klienta pro hromadnou rozesílku důležitých novinek a oznámení tak, abychom vám byli blíž.

Děkujeme za vaši podporu a pomoc při digitalizaci našeho virtuálního prostředí.

 

"Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska."

"The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.”

 

https://www.activecitizensfund.cz/

Loga.png