Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Volná pracovní místa

Volná pracovní místa


ZDRAVOTNÍ SESTRA 
Hospic Sv. Jiří vyhlíží zdravotní sestru, která by pracovala při poskytování paliativní péče nevyléčitelně nemocným v domácím prostředí na celý nebo zkrácený pracovní úvazek. 
 
 
Zdravotní sestra hospice je vykonavatelem paliativní ošetřovatelské péče. Podle svých možností, vzdělání a dovedností vykonává ošetřovatelskou péči o pacienta/klienta, a to s citlivostí i pro další rozměry jeho života (psychický, sociální, spirituální) a v neustálé spolupráci s ostatními členy hospicového týmu. Aby se zdravotní sestřička dopravila do domácností potřebujeme aktivní řidičku. 
 
Ozývat se nám můžete zde: https://www.hospiccheb.cz/kontakty-na-tym
 

LÉKAŘ

Hospic Sv. Jiří přijme na plný nebo zkrácený pracovní úvazek lékaře, který bude ochotný vyjíždět do domácností za nevyléčitelně nemocnými, ale také bude k dispozici na telefonu při pohotovostech a ještě navíc zvládne nutnou administrativu. 

Lékař hospice je vykonavatelem lékařské paliativní péče. Pod vedením odborného garanta podle svých možností, vzdělání a dovedností poskytuje přímou lékařskou paliativní péči pacientovi/klientovi, a to s citlivostí i pro další rozměry jeho života (psychický, sociální, spirituální) a v neustálé spolupráci s ostatními členy hospicového týmu.

Ozývat se nám můžete zde: https://www.hospiccheb.cz/kontakty-na-tym