Úvod > Aktuality > Karlovarský kraj podpořil činnost Hospice Sv. Jiří

Karlovarský kraj podpořil činnost Hospice Sv. Jiří

Karlovarský kraj podpořil činnost obecně prospěšné společnosti Hospic Sv. Jiří. Kromě dotačního programu na podporu hospicové péče jsme byli v roce 2023 podpořeni v rámci individuální žádosti v souvislosti s rozšířením územní působnosti na Karlovarsko, kde nyní poskytujeme služby. Dotace jsme využili na mzdové náklady členů multiprofesního týmu, kteří poskytují péči nevyléčitelně nemocným v domácnostech v rámci území Karlovarského kraje.

Vyjadřujeme upřímné poděkování za poskytnutí finanční dotace na podporu činnosti našeho hospice. Štědrá podpora hraje klíčovou roli v umožňování poskytování péče a podpory pacientům v jejich domácím prostředí v obtížných chvílích. Finanční angažovanost Karlovarskému kraji umožňuje našemu týmu poskytovat specializovanou péči, komfort a důstojnost těm, kteří čelí vážným onemocněním. Díky vaší podpoře můžeme zajistit, že lidé v našem regionu, kteří potřebují paliativní péči, mají přístup k odborným službám přímo v jejich domově. Společně s vámi se snažíme vytvořit prostředí, kde lidé mohou prožívat své poslední chvíle s respektem, péčí a láskou.

Děkujeme vám za vaši štědrost a za to, že nám umožňujete poskytovat neocenitelnou pomoc těm, kteří ji potřebují.

Logo-KK-2021.pngKarlovarský kraj 2 (Živý kraj).jpg