Úvodní stránkaAktualityZprávy → Tisková zpráva: Vernisáž výstavy fotografií Ivy Zezulové

Tisková zpráva: Vernisáž výstavy fotografií Ivy Zezulové

V pátek 10. 4. 2015 se ve Čtenářské kavárně Joker uskutečnila v pořadí již třetí výstava fotografií, kterou pořádala obecně prospěšná společnost Hospic Sv. Jiří z Chebu.

Tentokrát vystavovala začínající fotografka Iva Zezulová, rodačka z Tachova. Celá výstava byla laděná na téma Světlo. Autorka fotografií vysvětlila, proč zvolila téma Světlo: ,,Beze světla by nebyl život, bez života by nebyly ani mé portrétní fotografie. Ve fotografii je světlo jednou z nejdůležitějších a nejdiskutovanějších složek. Určuje náladu, pojetí i kvalitu obrázku."

Iva Zezulová je volno-časovou fotografkou pohybující se v západních Čechách a v Praze, fotí portréty, poslední dobou si zamilovala budoár styl a ráda by postupem času došla i ke svatbám. Pokud nesedí v ordinaci a nevěnuje se zubům svých pacientů, je na horách, nebo fotí.

Část fotografií je určená k prodeji a zisk z prodeje půjde na provoz mobilní hospicové péče. Cena jedné fotografie je stanovena na 200 Kč. Vernisáž zpestřilo jazzové hudební vystoupení Martiny Novákové s doprovodem p. Ferkem Martinezem a připravený raut.

,,Radost nám udělal počet návštěvníků vernisáže a výtěžek, který činí 2 980 Kč, ale ten ještě naroste, protože se k němu přidá zisk z internetového prodeje fotografií," prozradila Alena Votavová.

2008 – 2022 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign