Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → Výroční zpráva za rok 2018

Výroční zpráva za rok 2018

Vážení a milí příznivci Hospice Sv. Jiří,

dostává se Vám do rukou výroční zpráva za rok 2018, ve které naleznete informace o činnosti obou mobilních hospiců, které poskytují své služby na Chebsku, Sokolovsku a Tachovsku. https://1url.cz/SMU4d

Rok 2018 byl pro nás rokem několika změn, největší změnu pocítil chebský hospic, když si musel najít jiné prostory pro zázemí týmu, což bylo spjato s přeregistrováním obou poskytovaných služeb (domácí hospicové péče a odborného sociálního poradenství). Naštěstí díky velkému srdci Kristýny Skubeničové Brožové jsme brzy prostory pro nové sídlo chebského hospice získali. Alespoň malým poděkováním za vyřešení naší nelehké situace byla nominace paní Skubeničové Brožové na cenu Český Goodwill v kategorii mecenáš. I přes personální změny, kterými jsme procházeli, jsme zvládli poskytnout péči 129 nevyléčitelně nemocným a dalším osobám bylo poskytnuto poradenství.

Během roku nás čekali i radostné situace a několik ocenění členů týmu, které je vždy připomenutím, že práce v oblasti paliativní péče má ve společnosti svou hodnotu a význam.

Je všeobecně známo, že kvalita lidského života i prožívání štěstí a pohody nejsou závislé na množství hmotného majetku, ale na přítomnosti lidí blízkých našemu srdci, tedy partnerů, kteří s námi sdílí dobré i těžké fáze bytí. Děkuji proto všem partnerům Hospice Sv. Jiří, díky kterým se daří sloužit umírajícím a jejich rodinám, díky zaměstnancům, dobrovolníkům, členům správní a dozorčí rady, dárcům a příznivcům za jejich sounáležitosti s Hospicem Sv. Jiří, s nevyléčitelně nemocnými, pečujícími a pozůstalými.

Alena Votavová, DiS., ředitelka Hospice Sv. Jiří, o.p.s.

2008 – 2019 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign