Hospic sv. Jiří
Obecně prospěšná společnost

„Nepřišli jsme umřít,
ale žít do posledního okamžiku”
motto společnosti

Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Díky společnosti Parteo s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí smutečních tiskovin a novými možnostmi smuteční komunikace, máme k dispozici kondolence, které jsme společně navrhli pro rozesílání pozůstalým. Úctu k zemřelému a jeho blízkým vyjadřuje čistota, jednoduchost, kvalita a elegance.

Společnost Parteo poskytla Hospici Sv. Jiří grafický program, díky kterému je sociální pracovnice nápomocná pozůstalým při tvorbě parte. Už nemusíte spěchat s návrhem parte v pohřební službě, už si nemusíte vybírat jen z pár vzorů černobílých zaběhlých návrhů parte. Parte pro Vaše blízké může vypadat důstojněji a může být mnohem osobnější.

Kromě kondolencí a parte spolupracujeme také na tvorbě „Knihy živých“. Kniha živých je silná vázaná kniha, která má na každý den v roce jednu svou, daným datem nadepsanou stránku. V ní jsou zapsáni ti, kdo v ten den odešli k Pánu v různých po sobě jdoucích letech. Kniha je trvalou připomínkou na ty, kterým hospic poskytoval služby. Kniha živých je využívána při vzpomínkových setkáních, ale i při setkáních týmu, aby i pracovníci měli možnost zavzpomínat na zemřelé klienty.

Kondolence


POMOZTE NÁM POMÁHAT

Přihlásit se do Klubu
Darovat převodem
Dozvědět se více

Darovat rychle

Den DÁRCŮ

29. 11. je Dnem dárců. více

Pracovní snídaně poskytovatelů paliativní péče v Plzeňském a Karlovarském kraji

29. 11. 2017 se konala v našem Hospici Sv. Jiří společná snídaně s ostatními poskytovateli hospicové a paliativní péče, které působí na Plzeňsku a Karlovarsku. více

náhled tisku | vytisknout | nahoru

2008 – 2017 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign