Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Díky společnosti Parteo s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí smutečních tiskovin a novými možnostmi smuteční komunikace, máme k dispozici kondolence, které jsme společně navrhli pro rozesílání pozůstalým. Úctu k zemřelému a jeho blízkým vyjadřuje čistota, jednoduchost, kvalita a elegance.

Společnost Parteo poskytla Hospici Sv. Jiří grafický program, díky kterému je sociální pracovnice nápomocná pozůstalým při tvorbě parte. Už nemusíte spěchat s návrhem parte v pohřební službě, už si nemusíte vybírat jen z pár vzorů černobílých zaběhlých návrhů parte. Parte pro Vaše blízké může vypadat důstojněji a může být mnohem osobnější.

Kromě kondolencí a parte spolupracujeme také na tvorbě „Knihy živých“. Kniha živých je silná vázaná kniha, která má na každý den v roce jednu svou, daným datem nadepsanou stránku. V ní jsou zapsáni ti, kdo v ten den odešli k Pánu v různých po sobě jdoucích letech. Kniha je trvalou připomínkou na ty, kterým hospic poskytoval služby. Kniha živých je využívána při vzpomínkových setkáních, ale i při setkáních týmu, aby i pracovníci měli možnost zavzpomínat na zemřelé klienty.

Kondolence

Den DÁRCŮ

29. 11. je Dnem dárců. více

Pracovní snídaně poskytovatelů paliativní péče v Plzeňském a Karlovarském kraji