Hospic sv. Jiří
Obecně prospěšná společnost

„Nepřišli jsme umřít,
ale žít do posledního okamžiku”
motto společnosti

Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Díky společnosti Parteo s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí smutečních tiskovin a novými možnostmi smuteční komunikace, máme k dispozici kondolence, které jsme společně navrhli pro rozesílání pozůstalým. Úctu k zemřelému a jeho blízkým vyjadřuje čistota, jednoduchost, kvalita a elegance.

Společnost Parteo poskytla Hospici Sv. Jiří grafický program, díky kterému je sociální pracovnice nápomocná pozůstalým při tvorbě parte. Už nemusíte spěchat s návrhem parte v pohřební službě, už si nemusíte vybírat jen z pár vzorů černobílých zaběhlých návrhů parte. Parte pro Vaše blízké může vypadat důstojněji a může být mnohem osobnější.

Kromě kondolencí a parte spolupracujeme také na tvorbě „Knihy živých“. Kniha živých je silná vázaná kniha, která má na každý den v roce jednu svou, daným datem nadepsanou stránku. V ní jsou zapsáni ti, kdo v ten den odešli k Pánu v různých po sobě jdoucích letech. Kniha je trvalou připomínkou na ty, kterým hospic poskytoval služby. Kniha živých je využívána při vzpomínkových setkáních, ale i při setkáních týmu, aby i pracovníci měli možnost zavzpomínat na zemřelé klienty.

Kondolence


POMOZTE NÁM POMÁHAT

Přihlásit se do Klubu
Darovat převodem
Dozvědět se více

Darovat rychle

Zemřít DOMA – přednáška

Sbor Církve adventistů s. d. pořádá přednášky o vztazích v cyklu „Já a Ty“. V rámci cyklu přednášek vystoupí vrchní sestra Hospice Sv. Jiří pí Renata Pelikánová a duchovní hospice Mgr. Metoděj Vít Kout na téma „Zemřít DOMA v kruhu svých blízkých“. více

Vánoční dárek pro Hospic Sv. Jiří v Chebu

Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně se rozhodl podpořit služby Hospice Sv. Jiří v Chebu uspořádáním benefičního koncertu, který se odehraje 6. 12. od 19:30 ve Společenském domě Casino v Mariánských Lázních více

náhled tisku | vytisknout | nahoru

2008 – 2017 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign