Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Parteo s.r.o. spolupracuje s Hospicem Sv. Jiří

Díky společnosti Parteo s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí smutečních tiskovin a novými možnostmi smuteční komunikace, máme k dispozici kondolence, které jsme společně navrhli pro rozesílání pozůstalým. Úctu k zemřelému a jeho blízkým vyjadřuje čistota, jednoduchost, kvalita a elegance.

Společnost Parteo poskytla Hospici Sv. Jiří grafický program, díky kterému je sociální pracovnice nápomocná pozůstalým při tvorbě parte. Už nemusíte spěchat s návrhem parte v pohřební službě, už si nemusíte vybírat jen z pár vzorů černobílých zaběhlých návrhů parte. Parte pro Vaše blízké může vypadat důstojněji a může být mnohem osobnější.

Kromě kondolencí a parte spolupracujeme také na tvorbě „Knihy živých“. Kniha živých je silná vázaná kniha, která má na každý den v roce jednu svou, daným datem nadepsanou stránku. V ní jsou zapsáni ti, kdo v ten den odešli k Pánu v různých po sobě jdoucích letech. Kniha je trvalou připomínkou na ty, kterým hospic poskytoval služby. Kniha živých je využívána při vzpomínkových setkáních, ale i při setkáních týmu, aby i pracovníci měli možnost zavzpomínat na zemřelé klienty.

Kondolence

Cenu Floccus 2018 obdržel MUDr. Ján Cabadaj

Letošní cenu pro jednotlivce obdržel odborný garant Hospice Sv. Jiří MUDr. Ján Cabadaj za svou práci v oblasti péče o nevyléčitelně nemocné. více

NF AVAST podporuje hospic od roku 2015