Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

Projekty, které měly za cíl rozvíjet finanční svébytnost, propagaci a dobrovolnictví v hospici podpořil celkem částkou 1 440 000 Kč.

Hlavním přínosem finanční podpory byla možnost zaměstnat pro obě provozovny hospice fundraiserky na 0,7 úvazku, k nimž se postupně přidali další fundraisingové posily formou DPP. Před zahájením podpory pracovala pro hospic pouze jedna fundraiserka na 0,5 úvazku, zbytek potřebné práce byl vykonáván dobrovolnicky dalšími zaměstnanci a příznivci hospice.

Dalším velkým přínosem bylo systematické vzdělávání těchto pracovnic formou dlouhodobého kurzu, studijní cesty do Anglie a možnost konzultací s odborníky. V neposlední řadě bylo přínosem pravidelné setkávání se zástupci dalších českých hospiců.

Díky financím z programu jsme mohli nakoupit vybavení pro fundraisery a na pořádání benefičních akcí, zaplatit profesionálního grafika a některé služby účetní. Velká pozornost byla věnována zkvalitnění propagačních materiálů a nových webových stránek hospice, které budou již brzy spuštěny. Začali jsme také využívat nový systém Salesforce CRM pro ukládání kontaktů, systematičtější práci s dárci, vyhodnocování kampaní, hromadnou korespondenci a podobně.

Výsledky soutěže Každý krok pomáhá

V sobotu 19. 5. 2018 proběhlo vyhlášení vítěze karlovarského kola charitativní soutěže „Každý krok pomáhá“, který pořádala Oborová zdravotní pojišťovna a hospic získal 20 000 Kč. více

Prodejní výstava Míši Paláčkové s názvem „Lidé člověku“

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign