Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

Projekty, které měly za cíl rozvíjet finanční svébytnost, propagaci a dobrovolnictví v hospici podpořil celkem částkou 1 440 000 Kč.

Hlavním přínosem finanční podpory byla možnost zaměstnat pro obě provozovny hospice fundraiserky na 0,7 úvazku, k nimž se postupně přidali další fundraisingové posily formou DPP. Před zahájením podpory pracovala pro hospic pouze jedna fundraiserka na 0,5 úvazku, zbytek potřebné práce byl vykonáván dobrovolnicky dalšími zaměstnanci a příznivci hospice.

Dalším velkým přínosem bylo systematické vzdělávání těchto pracovnic formou dlouhodobého kurzu, studijní cesty do Anglie a možnost konzultací s odborníky. V neposlední řadě bylo přínosem pravidelné setkávání se zástupci dalších českých hospiců.

Díky financím z programu jsme mohli nakoupit vybavení pro fundraisery a na pořádání benefičních akcí, zaplatit profesionálního grafika a některé služby účetní. Velká pozornost byla věnována zkvalitnění propagačních materiálů a nových webových stránek hospice, které budou již brzy spuštěny. Začali jsme také využívat nový systém Salesforce CRM pro ukládání kontaktů, systematičtější práci s dárci, vyhodnocování kampaní, hromadnou korespondenci a podobně.

PLES PRO ŽIVOT … doma je doma

Vážení příznivci, jménem Dobré rodiny o.p.s. a Hospice Sv. Jiří, o.p.s. Vás srdečně zveme na ples s názvem „PLES PRO ŽIVOT … doma je doma“, který se uskuteční 2. 2. 2019 od 19:00 v Kulturním centru Svoboda Cheb více

Vladimír Merta a Ondřej Fencl – benefiční koncert pro hospic

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert Vladimíra Merty a Ondřeje Fencla na podporu služeb Hospice Sv. Jiří. Koncert se uskuteční 7. 2. 2019 od 18:00 ve farním sále katolické fary (Kostelní náměstí 15, Cheb). více