Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

1 440 000

Hlavním přínosem finanční podpory byla možnost zaměstnat pro obě provozovny hospice fundraiserky na 0,7 úvazku, k nimž se postupně přidali další fundraisingové posily formou DPP. Před zahájením podpory pracovala pro hospic pouze jedna fundraiserka na 0,5 úvazku, zbytek potřebné práce byl vykonáván dobrovolnicky dalšími zaměstnanci a příznivci hospice. Dalším velkým přínosem bylo systematické vzdělávání těchto pracovnic formou dlouhodobého kurzu, studijní cesty do Anglie a možnost konzultací s odborníky. V neposlední řadě bylo přínosem pravidelné setkávání se zástupci dalších českých hospiců. Díky financím z programu jsme mohli nakoupit vybavení pro fundraisery a na pořádání benefičních akcí, zaplatit profesionálního grafika a některé služby účetní. Velká pozornost byla věnována zkvalitnění propagačních materiálů a webových stránek hospice. Začali jsme také využívat nový systém Salesforce CRM pro ukládání kontaktů, systematičtější práci s dárci, vyhodnocování kampaní, hromadnou korespondenci a podobně.

Cenu Floccus 2018 obdržel MUDr. Ján Cabadaj

Letošní cenu pro jednotlivce obdržel odborný garant Hospice Sv. Jiří MUDr. Ján Cabadaj za svou práci v oblasti péče o nevyléčitelně nemocné. více

NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign