Úvodní stránkaSpolečnostPublicita → NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

NF AVAST podporuje hospic od roku 2015

Projekty, které měly za cíl rozvíjet finanční svébytnost, propagaci a dobrovolnictví v hospici podpořil celkem částkou 1 440 000 Kč.

Hlavním přínosem finanční podpory byla možnost zaměstnat pro obě provozovny hospice fundraiserky na 0,7 úvazku, k nimž se postupně přidali další fundraisingové posily formou DPP. Před zahájením podpory pracovala pro hospic pouze jedna fundraiserka na 0,5 úvazku, zbytek potřebné práce byl vykonáván dobrovolnicky dalšími zaměstnanci a příznivci hospice.

Dalším velkým přínosem bylo systematické vzdělávání těchto pracovnic formou dlouhodobého kurzu, studijní cesty do Anglie a možnost konzultací s odborníky. V neposlední řadě bylo přínosem pravidelné setkávání se zástupci dalších českých hospiců.

Díky financím z programu jsme mohli nakoupit vybavení pro fundraisery a na pořádání benefičních akcí, zaplatit profesionálního grafika a některé služby účetní. Velká pozornost byla věnována zkvalitnění propagačních materiálů a nových webových stránek hospice, které budou již brzy spuštěny. Začali jsme také využívat nový systém Salesforce CRM pro ukládání kontaktů, systematičtější práci s dárci, vyhodnocování kampaní, hromadnou korespondenci a podobně.

Doma je doma i v roce 2019

Pojďte se společně s námi podílet na poskytování služeb pro nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí i v roce 2019! více

Darujte oblečení, které nenosíte, pomůže dalším

Pokud máte oblečení, které nenosíte, můžete nám ho darovat k prodeji na hospicovém bazárku. více