Úvodní stránkaAktualityZprávy → Průběžná kontrola veřejné sbírky k 15. 6. 2011

Průběžná kontrola veřejné sbírky k 15. 6. 2011

KÚ Karlovarského kraje (pí Monika BALADOVÁ) požádal o dodání podkladů k průběžnému vyúčtování veřejné sbírky vyhlášen občanským sdružením pro HOSPIC Sv. JIŘÍ v CHEBU k 30. červnu 2011.

V letošním roce přispěl Farní sbor českobratrské církve evangelické v Mariánských lázních na sbírkový účet ČSOB č.ú.: 227759951 finanční částkou 6 727 Kč. Za období od průběžné kontroly v roce 2010 byl na účet připsán úrok ve výši 4,08 Kč.

Dále byla rozpečetěná kasička umístěná v lékárně ANTHEMIS ve Františkových Lázních (vedoucí PharmDr. Miluše DOLĚŽALOVÁ), Ruská ul., kde díky kolektivu lékárny bylo v pokladničce nasbíráno v drobných mincích celkem 3 929 Kč, které byly rovněž uloženy na sbírkový účet občanského sdružení.

Na sbírkovém účtu je k 15. 6. 2011 celkem 64 560,19 Kč

Všem dárcům patří naše upřímné a vřelé poděkování!

Adventní koncert ČT pro Hospic Sv. Jiří

Nadační fond Umění doprovázet pomáhá hospicům s léčbou bolesti

Cheb 7. října 2021 – Finanční dar ve výši 20 tisíc korun na nákup léků a zdravotnického materiálu získal pro těžce nemocné pacienty Hospic Sv. Jiří v Chebu. Peníze obdržel od Nadačního fondu Umění doprovázet, který již patnáct let patří mezi významné podporovatele českých hospiců. Celkově nadační fond podpořil tento hospic částkou dosahující téměř 261 tisíc Kč. více

2008 – 2021 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign