Úvodní stránkaAktuality → Poděkování za služby hospice

Poděkování za služby hospice

"Vážená paní Votavová,

dovolte mi, abych Vám a Vašim kolegyním, kolegům, pečovatelkám, pečovatelům, sociálním pracovnicím a pracovníkům touto cestou moc poděkovala za Vaši vstřícnou, citlivou, lidskou a profesionální pomoc, kterou jste nám poskytli v naší situaci. Ani nedokážu slovy vyjádřit jak moc si této pomoci vážíme a jak moc nám pomohla zvládnout to všechno, na co obyčejný člověk není snad nikdy připraven.

Nikdo, kdo se v takové situaci neocitnul nedokáže vůbec pochopit a vážit si jak moc je právě ta Vaše práce a pomoc důležitá.

Věnovaly jste naší mamince i svůj čas po té lidské stránce, kdy jste si s ní dokázaly i hezky popovídat a nepřistupovaly jste k ní jen jako ke „kusu“.

Věřte, že jsme měli za tu dobu jejího pobytu v nemocnicích možnost srovnání s profesionální státní péčí, kdy člověk věří v absolutní dokonalost a nakonec zjistí, že to tak ve skutečnosti vůbec není, a když se pak setká s tvrdou realitou, kdy je zcela bezmocný, pak si nesmírně váží té Vaší práce, kterou vykonáváte a poskytujete a právě ten Váš přístup byl ten správný, lidský, dokonalý a neocenitelný.

Jsme rádi, že jste nám pomohli a maminka tak mohla dožít své poslední chvilky doma v klidu a spokojenosti. Zemřela ráno v úterý 5.3.2019. Děkujeme Vám za tichou vzpomínku na ni. Určitě na Vás shlíží také s vděčností.

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci"

Poděkování za služby hospice

Prameny vlasů pro Hospic Sv. Jiří

K pětiletému výročí spustil hospic dárcovskou akci s názvem „Hospicové postřižiny“, v pořadí již druhé, protože první se uskutečnily v roce 2015 v rámci Farního plesu a hospici přispěli na provoz částkou více než 89 000 Kč. více