Hospic sv. Jiří
Obecně prospěšná společnost

„Nepřišli jsme umřít,
ale žít do posledního okamžiku”
motto společnosti

Úvodní stránkaAktuality → Poděkování za služby hospice

Poděkování za služby hospice

"Vážená paní Votavová,

dovolte mi, abych Vám a Vašim kolegyním, kolegům, pečovatelkám, pečovatelům, sociálním pracovnicím a pracovníkům touto cestou moc poděkovala za Vaši vstřícnou, citlivou, lidskou a profesionální pomoc, kterou jste nám poskytli v naší situaci. Ani nedokážu slovy vyjádřit jak moc si této pomoci vážíme a jak moc nám pomohla zvládnout to všechno, na co obyčejný člověk není snad nikdy připraven.

Nikdo, kdo se v takové situaci neocitnul nedokáže vůbec pochopit a vážit si jak moc je právě ta Vaše práce a pomoc důležitá.

Věnovaly jste naší mamince i svůj čas po té lidské stránce, kdy jste si s ní dokázaly i hezky popovídat a nepřistupovaly jste k ní jen jako ke „kusu“.

Věřte, že jsme měli za tu dobu jejího pobytu v nemocnicích možnost srovnání s profesionální státní péčí, kdy člověk věří v absolutní dokonalost a nakonec zjistí, že to tak ve skutečnosti vůbec není, a když se pak setká s tvrdou realitou, kdy je zcela bezmocný, pak si nesmírně váží té Vaší práce, kterou vykonáváte a poskytujete a právě ten Váš přístup byl ten správný, lidský, dokonalý a neocenitelný.

Jsme rádi, že jste nám pomohli a maminka tak mohla dožít své poslední chvilky doma v klidu a spokojenosti. Zemřela ráno v úterý 5.3.2019. Děkujeme Vám za tichou vzpomínku na ni. Určitě na Vás shlíží také s vděčností.

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci"

POMOZTE NÁM POMÁHAT

Přihlásit se do Klubu
Darovat převodem
Dozvědět se více

Darovat rychle

Hospic Sv. Jiří v Chebu získal potřebné finance na nákup kyslíkového koncentrátoru

V Chebu dne 21. 5. 2019 – Finanční dar ve výši 15 580 korun získal Hospic Sv. Jiří, o.p.s. v Chebu na nákup kyslíkového koncentrátoru pro těžce nemocné pacienty v domácí péči. Peníze obdržel od Nadačního fondu Umění doprovázet, který pomáhá českým hospicům již třináctým rokem. více

Férová snídaně 11. 5. 2019

Na 193 místech po celé České republice se dnes sešlo 8189 lidí, aby společnou snídaní z fairtradových nebo lokálních surovin dali najevo zájem o životy lidí, kteří pěstují naše potraviny, a solidaritu s nimi. více

náhled tisku | vytisknout | nahoru

2008 – 2019 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign