Úvodní stránkaAktuality → Poděkování za služby hospice

Poděkování za služby hospice

"Vážená paní Votavová,

dovolte mi, abych Vám a Vašim kolegyním, kolegům, pečovatelkám, pečovatelům, sociálním pracovnicím a pracovníkům touto cestou moc poděkovala za Vaši vstřícnou, citlivou, lidskou a profesionální pomoc, kterou jste nám poskytli v naší situaci. Ani nedokážu slovy vyjádřit jak moc si této pomoci vážíme a jak moc nám pomohla zvládnout to všechno, na co obyčejný člověk není snad nikdy připraven.

Nikdo, kdo se v takové situaci neocitnul nedokáže vůbec pochopit a vážit si jak moc je právě ta Vaše práce a pomoc důležitá.

Věnovaly jste naší mamince i svůj čas po té lidské stránce, kdy jste si s ní dokázaly i hezky popovídat a nepřistupovaly jste k ní jen jako ke „kusu“.

Věřte, že jsme měli za tu dobu jejího pobytu v nemocnicích možnost srovnání s profesionální státní péčí, kdy člověk věří v absolutní dokonalost a nakonec zjistí, že to tak ve skutečnosti vůbec není, a když se pak setká s tvrdou realitou, kdy je zcela bezmocný, pak si nesmírně váží té Vaší práce, kterou vykonáváte a poskytujete a právě ten Váš přístup byl ten správný, lidský, dokonalý a neocenitelný.

Jsme rádi, že jste nám pomohli a maminka tak mohla dožít své poslední chvilky doma v klidu a spokojenosti. Zemřela ráno v úterý 5.3.2019. Děkujeme Vám za tichou vzpomínku na ni. Určitě na Vás shlíží také s vděčností.

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci"

Hospic Sv. Jiří v Chebu získal potřebné finance na nákup kyslíkového koncentrátoru

V Chebu dne 21. 5. 2019 – Finanční dar ve výši 15 580 korun získal Hospic Sv. Jiří, o.p.s. v Chebu na nákup kyslíkového koncentrátoru pro těžce nemocné pacienty v domácí péči. Peníze obdržel od Nadačního fondu Umění doprovázet, který pomáhá českým hospicům již třináctým rokem. více

Férová snídaně 11. 5. 2019