Úvodní stránkaAktuality → Poděkování za podporu VDV Nadaci Olgy Havlové

Poděkování za podporu VDV Nadaci Olgy Havlové

Poděkování patří Výboru dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové, která nás podpořila v rámci projektu „Pomůcky a přístroje pro nevyléčitelně nemocné děti“. Za darovanou částku jsme pořídili vanový zvedák, elektrický zvedák, kyslíkový koncentrátor a elektrickou odsávačku.

Pečovat o nevyléčitelně nemocné děti není jednoduché, žádný rodič by si nepřál, aby jeho dítě bylo nevyléčitelně nemocné, nikdo nechce přežít své dítě, jde o velmi náročnou životní situaci, zároveň o velmi intimní prožívání celé rodiny, kdy jsme rádi, že můžeme k těmto rodinám posílat koordinátora dětské paliativní péče, který zajišťuje vše potřebné – zapůjčení pomůcek, přístrojů, komunikaci s lékaři, předpisy plen, léky a zdravotnický materiál, výživové prostředky, přírodní produkty, zprostředkovává psychologickou podporu rodině a také zprostředkovává různé zdroje finanční podpory.

Děkujeme za možnost rozvíjet dětskou paliativní péči na západě ČR

VDV Nadace Olgy Havlové

2008 – 2022 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign