Úvodní stránkaAktuality → Děkujeme VDV – Nadaci Olgy Havlové

Děkujeme VDV – Nadaci Olgy Havlové

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové poskytla Hospici Sv. Jiří dar na nákup lékárenské skříně, za kterou jsme velmi vděčni. Konečně máme skříň, do které se nám vejdou všechny léky a ještě máme místo pro nákup dalších.

Dar byl poskytnut v rámci programu Paliativní péče, který slouží k podpoře kvalitních projektů, které pomáhají odstranit nebo zmírnit utrpení umírajícího a zachovat jeho důstojnost v závěrečné fázi života. Podporuje paliativní a hospicovou péči poskytovanou v zařízeních nebo v rámci terénní služby v domácnostech umírajících.

DĚKUJEME VDV – NADACI OLGY HAVLOVÉ ZA PODPORU

Salming Tour de Hospic

Salming Tour de Hospic – trojitá dávka běhu – trojitá dávka pomoci druhým i sobě více

Divadelní představení „Oskar a růžová paní“