Úvodní stránkaAktuality → Děkujeme VDV – Nadaci Olgy Havlové

Děkujeme VDV – Nadaci Olgy Havlové

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové poskytla Hospici Sv. Jiří dar na nákup lékárenské skříně, za kterou jsme velmi vděčni. Konečně máme skříň, do které se nám vejdou všechny léky a ještě máme místo pro nákup dalších.

Dar byl poskytnut v rámci programu Paliativní péče, který slouží k podpoře kvalitních projektů, které pomáhají odstranit nebo zmírnit utrpení umírajícího a zachovat jeho důstojnost v závěrečné fázi života. Podporuje paliativní a hospicovou péči poskytovanou v zařízeních nebo v rámci terénní služby v domácnostech umírajících.

DĚKUJEME VDV – NADACI OLGY HAVLOVÉ ZA PODPORU

PLES PRO ŽIVOT … doma je doma

Vážení příznivci, jménem Dobré rodiny o.p.s. a Hospice Sv. Jiří, o.p.s. Vás srdečně zveme na ples s názvem „PLES PRO ŽIVOT … doma je doma“, který se uskuteční 2. 2. 2019 od 19:00 v Kulturním centru Svoboda Cheb více

Vladimír Merta a Ondřej Fencl – benefiční koncert pro hospic