Úvodní stránkaAktualityAkce → Výsledky soutěže Každý krok pomáhá

Výsledky soutěže Každý krok pomáhá

V sobotu 19. 5. 2018 proběhlo vyhlášení vítěze karlovarského kola charitativní soutěže „Každý krok pomáhá“, který pořádala Oborová zdravotní pojišťovna.

30 000 Kč získalo Denní centrum Mateřídouška, 20 000 Kč Hospic Sv. Jiří a 10 000 Kč putuje do Sociálních služeb v Kynšperku nad Ohří. 20 000 Kč použijeme na financování služeb lékaře.

Součástí doprovodného programu byla biketrialová show Martina Šimůnka, vysvětlování základů první pomoci a bezpečné jízdy od týmu silniční bezpečnosti BESIP, malování na obličej, soutěž pro děti, skákací hrad pro děti, preventivní prohlídky a další.

Děkujeme všem, kteří se akce účastnili a počítali své kroky pro hospic

Poutní maraton startuje 23.6.

23. 6. 2018 startuje od devíti hodin v kostele sv. Mikuláše v Chebu Poutní maraton více

Výsledky soutěže Každý krok pomáhá

V sobotu 19. 5. 2018 proběhlo vyhlášení vítěze karlovarského kola charitativní soutěže „Každý krok pomáhá“, který pořádala Oborová zdravotní pojišťovna a hospic získal 20 000 Kč. více

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign