Úvodní stránkaAktualityAkce → Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Co to znamená? Pokud se zrovna chystáte nakupovat, nezapomeňte nás podpořit. Stát se neziskovkou týdne totiž znamená, že na nás při každém nákupu přes www.givt.cz tento týden přispějete 2× víc, přitom ale zaplatíte stejnou částku.

Jak na to?

1. Jít na GIVT.
  2. Vybrat e-shop, kde chci nakoupit + naši organizaci, kterou uvidíte jako tip GIVTu.
  3. Zahájit nákup a udělat dobrý skutek.

Navíc, pokud na nás nechcete při nakupování zapomínat, můžete si zdarma nainstalovat Pomocníka, který za vás hlídá e-shopy, zapojené do projektu.

A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně.“ :)

P.S. Pokud nás budete podporovat i dál, budeme moc rádi.

Děkujeme za podporu!

Ministr zdravotnictví, odborná společnost a zástupci pojišťoven podepsali memorandum o paliativní péči

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch spolu s představiteli všech sedmi českých zdravotních pojišťoven a České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP podepsal Memorandum o spolupráci na systematickém rozvoji paliativní péče v ČR. více

Nadační fond TESCO podpořil Hospic Sv. Jiří