Úvodní stránkaAktualityAkce → Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Co to znamená? Pokud se zrovna chystáte nakupovat, nezapomeňte nás podpořit. Stát se neziskovkou týdne totiž znamená, že na nás při každém nákupu přes www.givt.cz tento týden přispějete 2× víc, přitom ale zaplatíte stejnou částku.

Jak na to?

1. Jít na GIVT.
  2. Vybrat e-shop, kde chci nakoupit + naši organizaci, kterou uvidíte jako tip GIVTu.
  3. Zahájit nákup a udělat dobrý skutek.

Navíc, pokud na nás nechcete při nakupování zapomínat, můžete si zdarma nainstalovat Pomocníka, který za vás hlídá e-shopy, zapojené do projektu.

A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně.“ :)

P.S. Pokud nás budete podporovat i dál, budeme moc rádi.

Děkujeme za podporu!

PLES PRO ŽIVOT … doma je doma

Vážení příznivci, jménem Dobré rodiny o.p.s. a Hospice Sv. Jiří, o.p.s. Vás srdečně zveme na ples s názvem „PLES PRO ŽIVOT … doma je doma“, který se uskuteční 2. 2. 2019 od 19:00 v Kulturním centru Svoboda Cheb více

Vladimír Merta a Ondřej Fencl – benefiční koncert pro hospic