Úvodní stránkaAktualityAkce → Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Co to znamená? Pokud se zrovna chystáte nakupovat, nezapomeňte nás podpořit. Stát se neziskovkou týdne totiž znamená, že na nás při každém nákupu přes www.givt.cz tento týden přispějete 2× víc, přitom ale zaplatíte stejnou částku.

Jak na to?

1. Jít na GIVT.
  2. Vybrat e-shop, kde chci nakoupit + naši organizaci, kterou uvidíte jako tip GIVTu.
  3. Zahájit nákup a udělat dobrý skutek.

Navíc, pokud na nás nechcete při nakupování zapomínat, můžete si zdarma nainstalovat Pomocníka, který za vás hlídá e-shopy, zapojené do projektu.

A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně.“ :)

P.S. Pokud nás budete podporovat i dál, budeme moc rádi.

Děkujeme za podporu!

Poděkování za služby hospice

Prameny vlasů pro Hospic Sv. Jiří

K pětiletému výročí spustil hospic dárcovskou akci s názvem „Hospicové postřižiny“, v pořadí již druhé, protože první se uskutečnily v roce 2015 v rámci Farního plesu a hospici přispěli na provoz částkou více než 89 000 Kč. více