Úvodní stránkaAktualityAkce → Nadační fond TESCO podpořil Hospic Sv. Jiří

Nadační fond TESCO podpořil Hospic Sv. Jiří

Díky nadačnímu příspěvku ve výši 30 000 Kč jsme mohli nakoupit potřebný zdravotnický materiál a léky. Každý rok se zvyšuje počet klientů, umírajících, které má Hospic Sv. Jiří v péči. Z dotazníků spokojenosti a recenzí klientů, pečujících i pozůstalých víme, že poskytované služby mají svůj význam, jsou žádané a i v západních Čechách si nemocní lidé na sklonku života zaslouží mít k dispozici k lůžkové péči i volbu zemřít v domácím prostředí za pomoci mobilní specializované paliativní péče. Hospic Sv. Jiří, o.p.s. nemá uzavřenu smlouvu s pojišťovnami a finanční prostředky sháníme z více zdrojů, abychom zajistili provoz služby, na jejímž poskytování se podílí multidisciplinární tým (lékaři, zdravotní sestry, sociální pracovnice, duchovní, psycholožka, fyzioterapeutka).

2008 – 2020 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign