Úvodní stránkaAktualityAkce → Nadace ČEZ podpořila nákup ochranných pomůcek pro pracovníky Hospice

Nadace ČEZ podpořila nákup ochranných pomůcek pro pracovníky Hospice

Stejně jako všechny organizace se i Hospice Sv. Jiří dotkly dopady spojené se šíření nákazy COVID-19. Vzhledem k tomu, že poskytujeme služby umírajícím lidem v domácím prostředí, potřebujeme především pro zdravotní sestry a lékaře ochranné pomůcky, abychom zamezili šíření nákazy k těm nejkřehčím z nás – umírajícím lidem.

Nadace ČEZ darovala hospici 15 000 Kč na nákup ochranných pomůcek, konkrétně nanoroušek a dezinfekčních prostředků (dezinfekce na povrchy, vytírání, spreje, ubrousky, gely na ruce, dezinfekční mýdla).

Díky podpoře Nadace ČEZ jsme mohli zajistit potřebné prostředky pro pracovníky hospice, ochránit tak před nákazou klienty a přijmout do péče počet klientů vyšší než v minulém roce v období od března do dubna.

2008 – 2020 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign