Úvodní stránkaAktualityAkce → NABÍZÍME POMOC A PODPORU I V DOBĚ PANDEMIE

NABÍZÍME POMOC A PODPORU I V DOBĚ PANDEMIE

• Chcete přijet ze zahraničí navštívit umírajícího, ale nevíte, jaké máte možnosti?
  • Umírá Vám někdo blízký v nemocnici a nevíte, jak o něm získat informace a jak se s ním můžete spojit?
  • Zemřel Vám někdo blízký a nevíte, jaké máte možnosti v uspořádání pohřbu a ostatních záležitostí souvisejících s úmrtím?
  • Vyplňujete doma tiskopisy k žádostem o sociální dávky související s péčí a nevíte si s tím rady (příspěvek na péči, příspěvek na mobilitu, žádost o přiznání průkazu osoby se zdravotním postižením)?
  • Rozmýšlíte se, že si blízkého nemocného vezmete z nemocnice, nebo z LDN domů a potřebujete se poradit?
  • Potřebujete poradit s výběrem a se zajištěním zdravotní pomůcky?
  • Máte doma blízkého, který je vážně nemocný a obáváte se jeho hospitalizace, chtěli byste se poradit s lékařem, nebo s vrchní sestrou hospice o možnostech v péči?
  • Jste sám nevyléčitelně nemocný a potřebujete se lépe zorientovat ve svých možnostech?
  • Doléhá na vás úzkost, strach, nebo jiné pocity, se kterými si nevíte rady a potřebujete si promluvit s psycholožkou, duchovním, nebo sociální pracovnicí?

Nabízíme Vám podporu od pracovníků Hospice Sv. Jiří

Telefonická pomoc je k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:30 na telefonním čísle 739 341 089

leták

2008 – 2020 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign