Úvodní stránkaAktuality → Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Vážení podporovatelé Hospice Sv. Jiří,

v květnu letošního roku se uskutečnilo výběrové řízení pro paliativní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta v oboru paliativní medicína a všeobecná sestra, tj. odbornost 926 pro území Karlovarského kraje, v rámci kterého jsme získali doporučení navázat smluvní vztahy s pojišťovnami. Začali jsme tedy s oslovováním pojišťoven ohledně navázání smluvního vztahu a zde přikládáme odpověď České průmyslové zdravotní pojišťovny, ve které stojí, že s námi smluvní vztah na odbornost 926 nenasmlouvá.

Bohužel podobné dopisy máme i od dalších pojišťoven. Nebojte, nevzdáváme se, jsme připraveni oslovovat pojišťovny neustále.

Děkujeme všem dárcům, příznivcům a dobrovolníkům, že díky Vám již pátým rokem můžeme poskytovat služby umírajícím.

Neseme skvělé zprávy! Stali jsme se neziskovkou týdne na GIVTu!

Co to znamená? Pokud se zrovna chystáte nakupovat, nezapomeňte nás podpořit. Stát se neziskovkou týdne totiž znamená, že na nás při každém nákupu přes www.givt.cz tento týden přispějete 2× víc, přitom ale zaplatíte stejnou částku. více

HOSPIC SV. JIŘÍ se připojuje k světovým oslavám Giving Tuesday

Cheb, 27. 11. 2018 – Česká republika již třetím rokem oslavuje Giving Tuesday, mezinárodní svátek dárcovství a den dobrých skutků. Letošní ročník připadá na úterý 27. listopadu 2018. Hospic Sv. Jiří, o.p.s. můžete podpořit v kampani „Doma je doma i v roce 2019“. více

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign