Úvodní stránkaAktuality → Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Vážení podporovatelé Hospice Sv. Jiří,

v květnu letošního roku se uskutečnilo výběrové řízení pro paliativní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta v oboru paliativní medicína a všeobecná sestra, tj. odbornost 926 pro území Karlovarského kraje, v rámci kterého jsme získali doporučení navázat smluvní vztahy s pojišťovnami. Začali jsme tedy s oslovováním pojišťoven ohledně navázání smluvního vztahu a zde přikládáme odpověď České průmyslové zdravotní pojišťovny, ve které stojí, že s námi smluvní vztah na odbornost 926 nenasmlouvá.

Bohužel podobné dopisy máme i od dalších pojišťoven. Nebojte, nevzdáváme se, jsme připraveni oslovovat pojišťovny neustále.

Děkujeme všem dárcům, příznivcům a dobrovolníkům, že díky Vám již pátým rokem můžeme poskytovat služby umírajícím.

Doma je doma i v roce 2019

Pojďte se společně s námi podílet na poskytování služeb pro nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí i v roce 2019! více

Darujte oblečení, které nenosíte, pomůže dalším

Pokud máte oblečení, které nenosíte, můžete nám ho darovat k prodeji na hospicovém bazárku. více