Úvodní stránkaAktualityAkce → Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Vážení podporovatelé Hospice Sv. Jiří,

v květnu letošního roku se uskutečnilo výběrové řízení pro paliativní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta v oboru paliativní medicína a všeobecná sestra, tj. odbornost 926, pro území Karlovarského kraje, v rámci kterého jsme získali doporučení navázat smluvní vztahy s pojišťovnami. Začali jsme tedy s oslovováním pojišťoven ohledně navázání smluvního vztahu a zde přikládáme odpověď České průmyslové zdravotní pojišťovny, ve kterém stojí, že s námi smluvní vztah na odbornost 926 nenasmlouvá.

Bohužel podobné dopisy máme i od dalších pojišťoven. Nebojte, nevzdáváme se, jsme připraveni oslovovat pojišťovny neustále.

Děkujeme všem dárců, příznivcům a dobrovolníků, že díky Vám již pátým rokem můžeme poskytovat služby umírajícím.

Děkujeme VDV – Nadaci Olgy Havlové

Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové poskytla Hospici Sv. Jiří dar na nákup lékárenské skříně více

Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign