Úvodní stránkaAktuality → Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Na smluvní vztahy se Hospici Sv. Jiří neblýská

Vážení podporovatelé Hospice Sv. Jiří,

v květnu letošního roku se uskutečnilo výběrové řízení pro paliativní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta v oboru paliativní medicína a všeobecná sestra, tj. odbornost 926 pro území Karlovarského kraje, v rámci kterého jsme získali doporučení navázat smluvní vztahy s pojišťovnami. Začali jsme tedy s oslovováním pojišťoven ohledně navázání smluvního vztahu a zde přikládáme odpověď České průmyslové zdravotní pojišťovny, ve které stojí, že s námi smluvní vztah na odbornost 926 nenasmlouvá.

Bohužel podobné dopisy máme i od dalších pojišťoven. Nebojte, nevzdáváme se, jsme připraveni oslovovat pojišťovny neustále.

Děkujeme všem dárcům, příznivcům a dobrovolníkům, že díky Vám již pátým rokem můžeme poskytovat služby umírajícím.

PLES PRO ŽIVOT … doma je doma

Vážení příznivci, jménem Dobré rodiny o.p.s. a Hospice Sv. Jiří, o.p.s. Vás srdečně zveme na ples s názvem „PLES PRO ŽIVOT … doma je doma“, který se uskuteční 2. 2. 2019 od 19:00 v Kulturním centru Svoboda Cheb více

Vladimír Merta a Ondřej Fencl – benefiční koncert pro hospic

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert Vladimíra Merty a Ondřeje Fencla na podporu služeb Hospice Sv. Jiří. Koncert se uskuteční 7. 2. 2019 od 18:00 ve farním sále katolické fary (Kostelní náměstí 15, Cheb). více