Úvodní stránkaAktualityAkce → Jubilejní ročník golfového turnaje s rekordním výtěžkem

Jubilejní ročník golfového turnaje s rekordním výtěžkem

10. ročník charitativního golfového turnaje s názvem „Paliacup" se uskutečnil na golfovém hřišti v Lubech dne 28. 9. 2018. Jubilejní ročník přinesl rekordní výtěžek v částce 17 950 Kč, který bude použit na provoz mobilního Hospice Sv. Jiří na Chebsku. Děkujeme golfovému klubu za uspořádání turnaje, firmě Travel FREE za darování cen pro vítěze a ženskému pěveckému sboru Luběnky za jejich vystoupení a dokreslení atmosféry úspěšného turnaje.

Doma je doma i v roce 2019

Pojďte se společně s námi podílet na poskytování služeb pro nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí i v roce 2019! více

Darujte oblečení, které nenosíte, pomůže dalším

Pokud máte oblečení, které nenosíte, můžete nám ho darovat k prodeji na hospicovém bazárku. více