Úvodní stránkaAktualityAkce → Hospic Sv. Jiří mění své sídlo

Hospic Sv. Jiří mění své sídlo

Vážení,

dovolujeme si Vám oznámit, že Hospic Sv. Jiří najdete od pondělí 2. července 2018 na nové adrese – Písečná 677/3, Cheb. Velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže.

V případě potřeby domácí hospicové péče se můžete obracet na sociální pracovnici telefonicky na čísle 739 341 089, emailem na poradna@hospiccheb.cz nebo ji můžete osobně navštívit v novém sídle. Více o hospici na www.hospiccheb.cz.

Tým Hospice Sv. Jiří, o.p.s.

Salming Tour de Hospic

Salming Tour de Hospic – trojitá dávka běhu – trojitá dávka pomoci druhým i sobě více

Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

12. 9. 2018 se v Západočeském divadle v Chebu uskutečnilo benefiční divadelní představení „Oskar a růžová paní“ v podání herců Jana Sklenáře a Martiny Eliášové. více