Hospic sv. Jiří
Obecně prospěšná společnost

„Nepřišli jsme umřít,
ale žít do posledního okamžiku”
motto společnosti

Úvodní stránkaAktualityAkce → Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

12. 9. 2018 se v Západočeském divadle v Chebu uskutečnilo benefiční divadelní představení „Oskar a růžová paní" v podání herců Jana Sklenáře a Martiny Eliášové, oba dva jsou členy Klicperova divadla v Hradci Králové. Tragikomický příběh vyprávěl o desetiletém chlapci, který tráví čas v nemocnici a umírá na rakovinu.

V nemocnici potká babi růžu a ta ho provede celým životem, od puberty přes první lásku, manželství až po stáří. Příběh byl herci nádherně ztvárněn a věřím, že si ho diváci užili.

Nikdy nekončící rozhovor o životě, smrti a víře v boha shlédlo 89 návštěvníků. Benefiční divadelní představení přineslo hospici částku 6 468 Kč a k tomuto výtěžku z prodaných vstupenek přibylo 6 000 Kč, za které si návštěvníci zakoupili obrazy autorky Míši Paláčkové. Děkujeme také všem, kteří přispěli do kasičky veřejné sbírky, díky finančním darům budou zakoupeny léky a zdravotnický materiál.

Divadelní představení se uskutečnilo díky podpoře Města Cheb, které přispělo na náklady akce částkou 10 000 Kč.

Děkujeme všem zúčastněným hostům a městu Cheb za podporu.

Za tým Hospice Sv. Jiří Veronika Navrátilová

POMOZTE NÁM POMÁHAT

Přihlásit se do Klubu
Darovat převodem
Dozvědět se více

Darovat rychle

Jubilejní 10. ročník Františkolázeňské 24 hodinovky si nemůžete nechat ujít!

Ve dnech 17. – 18. listopadu 2018 se uskuteční jubilejní 10. ročník Františkolázeňské 24hodinovky, jejíž start je stanoven na 14:00 v blízkosti Sadové kavárny ve Františkových Lázních. Poběží se na okruhu dlouhém 1100 metrů v Městských sadech. Již 10. rokem si připomeneme výročí sametové revoluce během i chůzí, kdy si každý může zvolit délku trasy podle svých schopností. více

Doma je doma i v roce 2019

Pojďte se společně s námi podílet na poskytování služeb pro nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí i v roce 2019! více

náhled tisku | vytisknout | nahoru

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign