Úvodní stránkaAktualityAkce → Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

12. 9. 2018 se v Západočeském divadle v Chebu uskutečnilo benefiční divadelní představení „Oskar a růžová paní" v podání herců Jana Sklenáře a Martiny Eliášové, oba dva jsou členy Klicperova divadla v Hradci Králové. Tragikomický příběh vyprávěl o desetiletém chlapci, který tráví čas v nemocnici a umírá na rakovinu.

V nemocnici potká babi růžu a ta ho provede celým životem, od puberty přes první lásku, manželství až po stáří. Příběh byl herci nádherně ztvárněn a věřím, že si ho diváci užili.

Nikdy nekončící rozhovor o životě, smrti a víře v boha shlédlo 89 návštěvníků. Benefiční divadelní představení přineslo hospici částku 6 468 Kč a k tomuto výtěžku z prodaných vstupenek přibylo 6 000 Kč, za které si návštěvníci zakoupili obrazy autorky Míši Paláčkové. Děkujeme také všem, kteří přispěli do kasičky veřejné sbírky, díky finančním darům budou zakoupeny léky a zdravotnický materiál.

Divadelní představení se uskutečnilo díky podpoře Města Cheb, které přispělo na náklady akce částkou 10 000 Kč.

Děkujeme všem zúčastněným hostům a městu Cheb za podporu.

Za tým Hospice Sv. Jiří Veronika Navrátilová

Jubilejní 10. ročník Františkolázeňské 24 hodinovky si nemůžete nechat ujít!

Ve dnech 17. – 18. listopadu 2018 se uskuteční jubilejní 10. ročník Františkolázeňské 24hodinovky, jejíž start je stanoven na 14:00 v blízkosti Sadové kavárny ve Františkových Lázních. Poběží se na okruhu dlouhém 1100 metrů v Městských sadech. Již 10. rokem si připomeneme výročí sametové revoluce během i chůzí, kdy si každý může zvolit délku trasy podle svých schopností. více

Doma je doma i v roce 2019

Pojďte se společně s námi podílet na poskytování služeb pro nevyléčitelně nemocné v domácím prostředí i v roce 2019! více

2008 – 2018 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign