Úvodní stránkaAktualityAkce → Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

Divadelní představení „Oskar a růžová paní“

12. 9. 2018 se v Západočeském divadle v Chebu uskutečnilo benefiční divadelní představení „Oskar a růžová paní" v podání herců Jana Sklenáře a Martiny Eliášové, oba dva jsou členy Klicperova divadla v Hradci Králové. Tragikomický příběh vyprávěl o desetiletém chlapci, který tráví čas v nemocnici a umírá na rakovinu.

V nemocnici potká babi růžu a ta ho provede celým životem, od puberty přes první lásku, manželství až po stáří. Příběh byl herci nádherně ztvárněn a věřím, že si ho diváci užili.

Nikdy nekončící rozhovor o životě, smrti a víře v boha shlédlo 89 návštěvníků. Benefiční divadelní představení přineslo hospici částku 6 468 Kč a k tomuto výtěžku z prodaných vstupenek přibylo 6 000 Kč, za které si návštěvníci zakoupili obrazy autorky Míši Paláčkové. Děkujeme také všem, kteří přispěli do kasičky veřejné sbírky, díky finančním darům budou zakoupeny léky a zdravotnický materiál.

Divadelní představení se uskutečnilo díky podpoře Města Cheb, které přispělo na náklady akce částkou 10 000 Kč.

Děkujeme všem zúčastněným hostům a městu Cheb za podporu.

Za tým Hospice Sv. Jiří Veronika Navrátilová

Salming Tour de Hospic

Salming Tour de Hospic – trojitá dávka běhu – trojitá dávka pomoci druhým i sobě více

Divadelní představení „Oskar a růžová paní“