Úvodní stránkaAktualityAkce → Děkujeme za podporu Lékárníkům 95

Děkujeme za podporu Lékárníkům 95

Lékárníci 95 s.r.o. darovali hospici 20 000 Kč, které budou použity pro zajištění provozu poskytovaných služeb: mobilní hospicové péče, poradenské služby a půjčovny.

Hospic Sv. Jiří, o.p.s. poskytuje služby mobilního hospice v domácím prostředí nevyléčitelně nemocným, odborné sociální poradenství dle zákona o sociálních službách a také provozuje půjčovnu kompenzačních pomůcek pro veřejnost. V minulém roce jsme měli možnost vstoupit do 177 rodin, kterým jsme pomohli, aby zvládli péči o svého blízkého, umírajícího, a to tak, že mohli poslední společné chvíle strávit DOMA. V odborném sociálním poradenství jsme poskytli 1535 intervencí (376 uzavřených smluv) a 181 kontaktů v rámci základního poradenství (informace o jiných službách, spolupráce s jinými službami apod.). V půjčovně kompenzačních pomůcek bylo realizováno 200 výpůjček.

Děkujeme LÉKÁRNÍKŮM 95 za podporu, která je pro střípkem do mozaiky financování služeb obecně prospěšné společnosti Hospic Sv. Jiří.

Nadační fond Umění doprovázet pomáhá hospicům s léčbou bolesti

Cheb 7. října 2021 – Finanční dar ve výši 20 tisíc korun na nákup léků a zdravotnického materiálu získal pro těžce nemocné pacienty Hospic Sv. Jiří v Chebu. Peníze obdržel od Nadačního fondu Umění doprovázet, který již patnáct let patří mezi významné podporovatele českých hospiců. Celkově nadační fond podpořil tento hospic částkou dosahující téměř 261 tisíc Kč. více

Nadace ČEZ podpořila obecně prospěšnou společnost Hospic Sv. Jiří

2008 – 2021 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign