Úvodní stránkaAktualityAkce → Děkujeme za podporu Lékárníkům 95

Děkujeme za podporu Lékárníkům 95

Lékárníci 95 s.r.o. darovali hospici 20 000 Kč, které budou použity pro zajištění provozu poskytovaných služeb: mobilní hospicové péče, poradenské služby a půjčovny.

Hospic Sv. Jiří, o.p.s. poskytuje služby mobilního hospice v domácím prostředí nevyléčitelně nemocným, odborné sociální poradenství dle zákona o sociálních službách a také provozuje půjčovnu kompenzačních pomůcek pro veřejnost. V minulém roce jsme měli možnost vstoupit do 177 rodin, kterým jsme pomohli, aby zvládli péči o svého blízkého, umírajícího, a to tak, že mohli poslední společné chvíle strávit DOMA. V odborném sociálním poradenství jsme poskytli 1535 intervencí (376 uzavřených smluv) a 181 kontaktů v rámci základního poradenství (informace o jiných službách, spolupráce s jinými službami apod.). V půjčovně kompenzačních pomůcek bylo realizováno 200 výpůjček.

Děkujeme LÉKÁRNÍKŮM 95 za podporu, která je pro střípkem do mozaiky financování služeb obecně prospěšné společnosti Hospic Sv. Jiří.

2008 – 2021 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign