Úvodní stránkaAktualityAkce → Děkujeme městu Františkovy Lázně za podporu

Děkujeme městu Františkovy Lázně za podporu

Město Františkovy Lázně poskytuje pravidelnou podporu obecně prospěšné společnosti Hospic Sv. Jiří, za což jsme nesmírně vděční, protože každý dar, dotace, příspěvek a podpora skládá mozaiku, díky které mohou pracovníci hospice vstupovat do rodin nevyléčitelně nemocných. K 13.12.2021 byla péče poskytnuta 101 umírajícím lidem na Ašsku, Chebsku, Mariánskolázeňsku a Sokolovsku. Dalším lidem pomohla půjčovna pomůcek a odborného sociální poradenství včetně perinatálního.

Dotace poskytnuta na rok 2021 v částce 50 000 Kč byla použita na nákup léků, zdravotnického materiálu, zdravotnické brašny a na pronájem vozu.

Děkujeme městu Františkovy Lázně za podporu

2008 – 2022 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign