Hospic sv. Jiří
Obecně prospěšná společnost

„Nepřišli jsme umřít,
ale žít do posledního okamžiku”
motto společnosti

Úvodní stránkaMožnosti podporyDárcovství → Osobní finanční dary

Osobní finanční dary

Jsme vděčni za každý, i sebemenší finanční příspěvek. Protože služby specializované paliativní péče zatím nejsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění a z ostatních zdrojů se daří shánět finance spíše na materiální náklady a služby, využijeme vaše příspěvky především na platy našich pracovníků (podrobně viz Účel podpory).

Kontakt pro jednání o darech: fundraising@hospiccheb.cz

Přispívat je možné následujícími způsoby:

  • Členství v Klubu přátel Hospice (jeden z nejjednodušších a neúčinnějších způsobů dlouhodobé pravidelné podpory Hospice)
  • Jednorázový či trvalý bankovní příkaz na účet Hospice (do zprávy pro příjemce uveďte jméno a adresu pro zaslání potvrzení o daru k daňovým účelům, můžete uvést i Váš email pro možnost dalšího kontaktu)
  • Platba kartou přes internet pomocí služby Darujme.cz (možnost online platby kartou a rychlého online převodu na účet; návod ke klasickému převod na účet)

Pozn.: Dary zaslané na účet, přes platební bránu Darujme.cz a v hotovosti jsou přijímány v režimu zákona o dani darovací, anonymní příspěvky širokého okruhu lidí z řad veřejnosti (příspěvky do kasiček či na vstupné benefičních koncertů apod.) jsou přijímány podle zákona o veřejných sbírkách (od 1. 8. 2014 do 31. 7. 2017 máme registrovanou veřejnou sbírku na území Karlovarského kraje za účelem „Zajištění poskytování služeb o.p.s. Hospice Sv. Jiří“)

Zde najdete všechny bankovní účty Hospice

Váš dar vděčně využijeme na péči o umírající lidi a na poradenské služby jejich rodinám.

Děkujeme!

Potvrzení o daru vystavujeme všem dárcům, u kterých známe jejich jméno a adresu, na začátku kalendářního roku. Pokud jej chcete dříve, prosím kontaktujte naši kancelář.

Současné osobní dárce Hospice najdete zde

Kontakt pro jednání o darech: email

náhled tisku | vytisknout | nahoru

2008 – 2020 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign