Hospic sv. Jiří
Obecně prospěšná společnost

„Nepřišli jsme umřít,
ale žít do posledního okamžiku”
motto společnosti

Úvodní stránkaMožnosti podporyDárcovství → Dary firem a sponzoring

Dary firem a sponzoring

Mnohé firmy či obchodní společnosti si dnes začínají uvědomovat svoji zodpovědnost za širší společnost, případně hledají obchodní partnery mezi neziskovými organizacemi, aby prodejem reklamy šířili povědomí o svých prodkutech. I náš Hospic se nabízí jako zajímavý partner pro oba typy spolupráce a budeme vděčni, když přijmete naši nabídku ke spolupráci nebo když se sami ozvete s nabídkou vaší.

Kontakt pro jednání o darech či sponzoringu: fundraising@hos­piccheb.cz

JEDNÍM POHLEDEM – SUMÁŘ PRO PŘETÍŽENÉ MANAŽERY

Sociální zodpovědnost firem

Pojďte i vy s námi spojit síly a společně přispět k tomu,
aby se nám všem zde na Chebsku žilo dobře,
a to až do posledního okamžiku!

  • Jak začít? Jednou z nejjednodušších a nejúčinnějších možností, jak začít, je např. stát se firemním členem Klubu přátel Hospice Sv. Jiří, případně pro začátek zvážit osobní členství v tomtéž Klubu (firemní členové se zavazují k příspěvku minimálně 500 Kč měsíčně / 6 000 Kč ročně, osobní členové pak minimálně k příspěvku 100 Kč měsíčně / 1 200 Kč ročně). Více se dozvíte ZDE, přihlášku si můžete stáhnout či vyplnit online (připravujeme) ZDE.

KLUB PŘÁTEL HOSPICE SV. JIŘÍ – OSOBNÍ I FIREMNÍ ČLENSTVÍ

JEDNÍM POHLEDEM – SUMÁŘ PRO PŘETÍŽENÉ MANAŽERY

Firemní sponzoring

Pokud jste firmou, která důvěřuje spíše starým a osvědčeným metodám a hledá zajímavé partnery ze sportovní, kulturní či sociální oblasti, aby prodejem reklamy šířila těmito způsoby povědomí o svých produktech („firemní sponzoring“), možná, že bychom mohli být pro vás také zajímaví. Sice nemůžeme nabídnout stejně vysokou sledovanost našich webových stránek či stejně velkou návštěvnost našich akcí, jako tomu může být u sporotovních organizací či kulturních vystoupení, ale i tak jsme přesvědčeni, že spojit svoji reklamu se službou v takto náročné zdravotně-sociální oblasti může být nejen pro nás, ale i pro vás velkým přínosem.

Co vám můžeme nabídnout v oblasti sponzoringu?

Samozřejmostí je sponzorská smlouva („smlouva o reklamě“).

Pokud máte zájem o spolupráci, prosíme, ozvěte se nám, rádi vás navštívíme (viz Kontakty).

JEDNÍM POHLEDEM – SUMÁŘ PRO PŘETÍŽENÉ MANAŽERY

Důležité odkazy pro firmy:

Firemní dárce a sponzory Hospice najdete zde

Kontakt pro jednání o darech či sponzoringu: fundraising@hospiccheb.cz

POMOZTE NÁM POMÁHAT

Přihlásit se do Klubu
Darovat převodem
Dozvědět se více

Darovat rychle

Hospic Sv. Jiří na cestě k větší finanční a personální stabilitě

Chebský mobilní Hospic Sv. Jiří počátkem roku 2020 vstupuje do náročného období vnitřní transformace. Konečně se totiž vyskytla šance část našich nákladů pokrýt z veřejného zdravotního pojištění (podrobněji ZDE). Abychom tuto transformaci zvládli, potřebujeme, paradoxně, v příštím roce O MILION KČ NAVÝŠIT PŘÍJMY z firemních a osobních darů. Jen tak totiž naplníme personální standardy, které musíme pro vstup do systému zdravotního pojištění plnit. A k tomu můžete přispět i vy svým darem spojeným s touto Vánoční výzvou. více

Ministr zdravotnictví, odborná společnost a zástupci pojišťoven podepsali memorandum o paliativní péči

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch spolu s představiteli všech sedmi českých zdravotních pojišťoven a České společnosti paliativní medicíny ČLS JEP podepsal Memorandum o spolupráci na systematickém rozvoji paliativní péče v ČR. více

náhled tisku | vytisknout | nahoru

2008 – 2020 © Hospic Sv. Jiří o. p. s. | Prohlášení o přístupnosti | Webmaster: Triakis Webdesign